Seminár ktorý sa uskutočnil v Liptovskom Jáne sa podaril. Naplnili sme celú prednáškovú miestnosť , až sme mali obavy či sa vôbec vojdeme . Keďže zo strany Národného inšpektorátu práce ako aj Inšpektorátu Žilina sme dostali podporu v podobe účasti Ing. Patrika Nohavicu a aj Ing. Martiny Mitrigovej , kde nám odprezentovali témy týkajúce sa výchovy a vzdelávania obsluhy motorových vozíkov ( Ing. Mitringová ) a témy odbornej spôsobilosti obslúh ZZ( Ing. Nohavica ) .
Zabrali aj naši dobrí kolegovia z Českej asociacie ZZ ( Jirka Ohnutek a Ing. Lukáš Slivečka ) ktorí sú osvedčení školitelia a profesionáli vo svojom odbore . Cez obed sme mali pristavenú pracovnú plošinu ISOLI ktorú poskytla SSD a.s. Žilina , kde sme ukázali postupy revízie plošiny a na to potom nadviazala prezentácia o skúšaní pracovných plošín .
Ďalšie témy boli venované prídavným zariadeniam motorových vozíkov a elektronickému podpisovaniu správ.
Po ukončení seminára sa uskutočnilo Valné zhromaždenie ATZaMZ. ( bude v ďalšom článku )
Ing. Rastislav Kadaši – predseda ATZaMZ.

